Laurus Alapítvány

Köszöntjük a Laurus Alapítvány honlapján!

Normál nézet

CLLD

Oktatás

Felnőttképzés

Családi napközi

Csillagrózsa Tanoda Váralja 2017.

Csillagrózsa Tanoda Váralja 2014.

Csillagrózsa Tanoda Váralja 2010.

Szociális és közéleti tevékenységek

Lépjünk együtt a munka világába!

Lendület az álláskereséshez!

KAVICS

„ÉRTED” önkéntes program

Környezetvédelem

Környezetvédelmi versenyek

Komposztáljunk 2014.

Együtt a jövőnkért 2010!

Együtt a jövőnkért!

Komposztálókat a Völgységbe!

Mindennapi környezetvédelem

Szakmai anyagok

Adományközvetítés, adományozás

Ukrán háború

1 % is számít

Segítse az Alapítvány munkáját adója 1%-ának felajánlásával!
Adószám: 18866623-1-17

Közlemény, az adózó rendelkezése szerint, a kedvezményezett részére átutalt összeg felhasználásáról.

Csapó Viktor Dunaszentgyörgy
Katonai Hagyományőrző, Hadisírgondozó Kulturális Egyesület

Lendület az álláskereséshez!
A projektről

Információs tábla

Szakmai koncepció

Projekt hosszú és rövid távú célja:
- A pályázat rövid távú célja: Tolna megye a Völgységi kistérségben és a Tamási Kistérségben található, Mucsi községben élő, hátrányos helyzetű, roma nők és férfiak motiválása, bevonása különböző foglalkoztathatóságot elősegítő programokba.
- A projekt hosszú távú célja: Az aktív munkaerőpiacról kiszorult, hátrányos helyzetű roma nők és férfiak nyomon követése, a munka világába történő belépés után, bevonásuk magasabb szintű képzési és foglalkoztatási programokba.

Konkrét célok:
- 40 fő a Völgység kistelepülésein, és Tamási Kistérséghez tartozó Mucsi településen hátrányos, vagy halmozottan hátrányos helyzetben élő roma, és nem roma családok munkaerőpiaci integrációja érdekében képzettségi szintjük javítása, kompetencia fejlesztés, a társadalmi integráció támogatása.
- Egyéni kognitív fejlesztéssel életviteli kompetencia javítással, közösségépítéssel / életviteli klub/ társadalmi és munkahelyi elhelyezkedésük és munkában maradásuk támogatása, tréningek formájában.
- 12 fő konyhai kisegítő képzésben vesz részt bonyhádi helyszínen
- 12 fő gyümölcstermesztői képzésben vesz részt kisvejkei helyszínen,
- Képzési támogatás, esetmenedzseri szolgáltatás, képzésre szállítás megszervezése, információs és irodai szolgáltatások nyújtása, szociális és munkaügyi információk nyújtása tréningeken, egyéni esetkezelés, pszichológiai segítségnyújtás közvetítésével, honlap ill. nyomtatott kiadványok szerkesztésével.

2012. június 1.

Sajtóanyag

TÁMOP–5.3.1.-C-09/2-2010-0073 Lendület az álláskereséshez
A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális Alap társfinanszírozásával valósul meg. Tovább »

Látogatóink 2014. március 15-től, eddig 1412 oldalunkat tekintették meg.